|19.3.| ~ I'm sorry :(

19. march 2011 at 22:08 | Butts |  Slečna píše...
GUSTAV UND GEORG :-*
~ Dětičky moje zlatý...

Zítra podělaná neděle, většina se bude připraovat do školy nebo do práce a já jsem jedna z těch. Bože, jak mě se tam NECHCE! To bude záhul...Ale ne, kvůli tomu tady nejsem ;D Jak jste si uráčili všimnout blog vlastním delší dobu (dá se říct) a není tu moc dílů povídek. Chci se OMLUVIT, protože nestíhám - celkem :( Jelikož budu mít teďkom FOFR a budu mít mnoho úkolů (nemluvě o tom, že budu jak kokot dělat dvě prezentace-nadšená! :/..) tak nebudu mít čas na psaní. Dobrá, je fakt že k povídce ,F*cky díky!' mám více dílů, než je tady na blogu ale první sérii mám stále nedokončenou :/ Grr :D Ale zápletky mě napadají o to se nebojte :P Rozhodně se BRZY (snad) vrátím a přidám plno dílů. Rozhodně se musím přiznat (*červenám se :D*) že jsem včera rozepsala novou povídku. Ježiži dejte mi facku! :D Ne, slibuji že nebudu žádný rozepisovat. Je fakt, že jsem napsala už PATNÁCT A4 stránek, ale i tak ji beru POUZE jako inspirativní :) Každopádně dneska jsem si ji četla a dusila jsem se u něčeho i smíchy :D Prostě psala jsem ji večer (okey, ve 2hodiny ráno :D :D) a prostě napadlo mě tolik výrazů. Nevím čím to je, ale u té povídky jsem se dokázala absolutně uvolnit a bez problémů napsat všelijaký sprostý výrazy a vymyslet X zápletek bez všelijakých problémů.... Prostě cítila jsem se uvolněně. Jinak než u tech povídek, které míním zveřejňovat tady. Neberte to ale osobně ;)...Rozhodně přeci jen zajímavé u té povídky je to, že SEDM A4 stránek je ehm...jenom jeden den z té povídky :D Já nevím, ale je možné že to bude historicky první, můj, sprostý žánr :D :D
Ne, neřešme to. Ale jestly se mi zalíbí natolik, tak je možné že bude zařazena sem na blog. Má i velice divný název, který vůbec nevím jak jsem vymyslela :D (Skalená) :D :D Rozhodně určitě si z té povídky převezmu inspiraci. A ještě mohu říci, že je možné že se tu objeví tzv. SMĚS, kde strčím všelijaké povídky různých druhů...Ale nepředbíhejme.

Ještě jednou říkám:

NEBUDU TU DELŠÍ DOBU...NEBUDOU PŘIBÝVAT NEJSPÍŠE ČLÁNKY A 100% POVÍDKY! OMLUVTE MĚ PROSÍM.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.


Butts ;)
 


Comments

1 kawaii ~ ^^ | Email | Web | 20. july 2011 at 18:41 | React

Ahoj, pokud máš nějakou povídku,montáž fanvideo nebo klidně i grafiku, tak mi ji můžeš poslat na email..Moc ráda bych ji uveřejnila na mém novém blogu.. :)
Děkuji za přečtení tohoto komentáře :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.