Věc názoru aneb. Doprdele! ~ 1.část

20. february 2011 at 21:40 | Butts |  ~ Věc názoru, aneb. Doprdele!
Povídka: Věc názoru aneb. Doprdele!
Autor: by Butts
Hl. Postavy: Emily, Tom (Andreas)
Díl: 1.
Pozn.: Obrázek nemusí souviset se vzhledem Emily nebo Toma. Není jisté, jak vypadá Emily a ani jestly v té době, ve které se to píše má Tom dredy či rast-copánky ;) Ovšem, shodovat se to může :)
P.S. Omlouvám se za občasné vulgární výrazy a za chyby. Ovšem, učený a slušný z nebe nespadl a jen tak nespadne :D


''Andreasi, ty debile!'' zakřičím nasraně přes celej barák. To snad není možný. Proč já, musím mít za bráchy takového DEBILA? Opravdu štěstí jak sviňa. ''Copak?'' vykoukne jeho pobavená hlava z jeho pokojových dveří. ''Kur*a můžeš mi laskavě vysvětlit, kam jsi strčil můj skejt?'' ptám se ho, div se po něm nevrhnu. ''Oooh, tak slečna má takový sprostý slovník?'' povytáhne obočí. To už vylezl z dveří dokonce celej. Se divím. Většinu času tráví s jeho kámošema, na kompu nebo u žrádla. A navíc, když po něm něco člověk chce odpoví klasicky 'za chvílu' a stejně hovno udělá. Raději se nevyjadřuju a jdu hledat svůj skejt někam. Taky furt buzeruje. Chjo, je mu 18 a mě připadne že 10. Jak debil hledám skejt po celým baráku, ale nikde ho nevidím. Když v tom mi to trkne! Určitě ho má v pokoji. Abych vysvětlila, nelíbí se mu, že holka jako Já, jezdí na skejtu. Důvod? Co já vím. Prostě mu hrabe.... Vyběhnu schody do prvního patra a jdu ke dveřím, které vedou do jeho pokoje. Neobtěžuju se zaklepat. Prostě tam vtrhnu se slovy ''Kur*a Andreasi tak...'' ale v půlce věty se seknu. Sedí tam ta jeho povedená ''partička''. Kvůli nim, jsem byla na internátě. Ách, proč? Původně jsem chtěla vypadnout z baráku, ale na internát jsem NIKDY nechtěla. Jelikož moji rodiče, se mě nejspíše taky chtěli zbavit, že prý jsem byla ''problémová''.
Hm, uznávám byla jsem trošku hyperaktivní dítě, ale tak hrozné to až nebylo. No, nakonec to dopadlo tak, že mě v 13letech strčili do internátu, kde jsem byla do teď. Současně mi je ale 16 a před 2měsíci jsem se vrátila. Jeho kámoše si maximálně pamatuji, ale vím, že sem chodí. Viděla jsem je několikrát, ale zatím, jsem se jim ÚSPĚŠNĚ vyhýbala. Tedy až do teď. A věřím, že si mě ani nepamatují. Tedy upřímně doufám v to. ''Ehm,...Sorry'' zrudnu. Neujde mi, že na mě Andreas hodil vražednej pohled, a zbytek si mě prohlíží se zájmem. Radši vycouvám z pokoje a zabouchnu dveře. Jakmile je ale zavřu, rozetlemím se. Byl velice zajímavý pohled na ně. A navíc ještě lepší bylo to, že tam bylo stoplé péčko. By mě zajímalo co tam dělali :D
Chci odejít dolů do kuchyně, ale cvakla mi ta malinkatá žárovička v hlavě. Přestanu se smát, a otevřu rychle Andreasovi dveře, div se nerozletí v pantech. ''Vypadni!'' vyštěkne na mě, jakmile mě uvidí. ''Klid bratříčku. Jen si vezmu věc, která patří mě'' hodím na něj ironický, ale zároveň vražedný pohled. Chňapnu skejt, který byl opřený o jeho stůl s počítačem. ''Bratříčku?'' udiví se jeden kluk. ''Ehm,..T-To není....'' snaží se nějak vykoktat ze sebe Andreas srozumitelnou větu. Je mi jasný, že chce nějak zakecat to, že jsem jeho ségra. Hm, když to tak chce. ''Ne, on není můj bratr'' zasměju se. ''Jsem....Jsem jenom pomocnice v domácnosti. A on mi tu Andreas vzal můj skejt'' usměju se. Je mi to sice proti srsti, ale přece jen nekecnu, že su jeho ségra! Navíc, nikdy se za NĚJ nepřiznávám :D Ale řeknite, kdo se přizná za svého debilního bratra??? Jen kouknu očkem po Andreasovi, kterej vypadá všelijak. Ani bych se nedivila, kdyby chytil ještě modrou barvu :D ''A proč mu teda říkáš bratříčku?'' zeptá se mě trochu nedůvěřivě jeden blonďatej klučina. Ooops, na to nevím odpověď. Chci teda něco plácnout, ale zachrání mě Andy. ''Věříte, že ani nevím?'' vypotím. ''Já ji taky říkám sestričko. Jsem taková ''jakoby'' rodinka'' chytí mě kolem ramen Andreas, kterej si stihl stoupnout. Já se nutně usměju. Doufám, že nejde poznat to, že je to křečovitý úsměv. Hnusí se mi usmívat na lidi, který nesnáším.
 


Poll

Líbí se ti moje povídky?

~ Ano :)* 100% (45)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.