F*cky díky! - 5. část

20. february 2011 at 21:28 | Butts |  ~ F*cky díky! - I.série
~ Povídka: Fucky díky!
Autor: by Butts
Hl. Postavy: Emily, Bill (Tom)
Díl: 5.
P.S. Omlouvám se za spoždění, ale absolutně nestíhám :( Mám mnoho dílů napsaných, baví mě je psát dál a zjišťovat jak se to vyvíjí, ale boužel není moc času na to. Slibuji, že si ho udělám více! :)
A teď se konečně můžete pustit do čtění pátého dílu, na který jste netrpělivě čekali...


''Au'' chytím se za hlavu, když se proberu. Šíleně mě třeští, div se nerozpadne. Rozhlídnu se po místnosti kde jsem, ale vůbec nemám tušení, kde to jsem. Nikdo tu není. Podívám se na sebe a zjistím, že mám na sobě nějaké XXXL tričko, které je mi dlouhé pod kolena, skoro se dotýka zemi. Naštěstí mám na sobě spodní prádlo, takže jsem se s nikým nevyspala. UF! Stoupnu si z postele na zem, ale strašně se mi zamotá hlava, takže se zas posadím na postel. Chvíli to rozdýchávám a pak si zase stoupnu. Sice se mi motá, ale ne tak jak předtím. Rozejdu se tedy z té místnosti pryč a hledám nějaké lidi. Asi jsem se hodně ožrala. Jediné, co si pamatuju že jsem šla do Street High. Nic víc. Procházím kolem nějaké místnosti, ve které jsou nějaké nástroje. E? Jenom zakroutím hlavou a jdu dál. Po chvilce dojdu do nějaké kuchyně nebo co to je a seknu se. BOŽE! Už vím koho jsem ve Street High potkala. George! Sakra, já jsem asi u něho. No spíš určitě... Sedí tam totiž společně s Dredem a DeBillem a něčemu se smějou. Vyděšeně se na ně dívám, protože mám dojem, že se mi to zdá. ''Ste živý, nebo sem už zblbla?'' zeptám se. Oni se otočí a s úšklbkem mě sledují. ''Jsme živý'' odpoví mi s úšlebkem Georg. ''Hm'' zamručím. ''A jak jsem se sem dostala?'' zeptám se. Oni se všeci na sebe podívaj se ušklíbou se. To nechápu a raději ani nechci. Asi jsem prováděla HROZNÉ věci, protože si nic nepamatuju. ''Poď si raději sednout'' řekne mi Geo, a já se nenechám dvakrát pobízet a sednu si na sedačku. On mi dá prášek na hlavu a pití. Slušně mu za to poděkuju a požádám je, aby mi laskavě řekli, co tu dělám. Nakonec se slova ujme Tom, kterej mi všecko povypráví. S velkou radostí mi řekne, kolik jsem toho vypila, co jsem prováděla venku, v klubu a taky mi nezapomene říci, že jsem dala Billovi pusu a byl i tak hodnej, že mi řekl proč tu jsem. Prý jsem nechtěla říct kde bydlím. Raději jsem si před ksicht dala polštář, který byl na sedačce. Když mi všecko dovyprávěl, měla jsem chuť se propadnout do země. Co do země. Do pekla! ''To jako fakt?'' zeptám se, přičemž odkryju polštář od mého obličeje a dívám se mu do očí. On jenom přikývne na souhlas. Já raději rychle strčím před ksicht zas ten polštář, kterej si na sebe namáčknu. ''Bože!'' zakňučím. Větší ponížení jsem fakt nikdy neměla! ''Ber to z tý lepší stránky, aspoň jsme měli zábavu'' zasměje se Georg.
Já odkryju polštář z mého obličeje a vražedně ho probodnu mím pohledem. ''Jo, jenže já jsem se nemožně ztrapnila'' zakroutím hlavou. ''Bože! Už nikdy nebudu pít'' zakňučím zoufale. ''Pij klidně dál. Budeme si tě brat s sebou. Aspoň budeme mít zábavu'' směje se Tom. ''Škoda ale, že s nama nebyl Gustav, by se zabavil taky'' doplní. ''Díkybohu!'' probnesu. ''Aspoň nebude mít o mně takové myšlenky jak vy teď'' řeknu svůj názor. ''A jaký například?'' zeptá se Bill. ''Jaký? Třeba že jsem nemožná kráva která neumí pít'' podotknu ironicky. ''To si nemyslím'' zakroutí hlavou Bill. ''A co? Že jsem miliardová kráva?'' ušklíbnu se pobaveně. ''Ne'' zasměje se. ''Podle mě byla zábava, i když tahat tě nebylo zrovna zábavný ale nemyslím si o tobě nic hroznýho. Každej to občas přežene'' usměje se na mě povzbudivě. Já mu úsměv oplatím a musím přiznat, že nejsou až tak hrozní jak jsem si myslela. Zamyšleně hledím před sebe a přemýšlím, proč vlastně jsem je nesnášela. Vždyť dvojčata jsou skoro stejně starý. Je jim 18, mě 16 tedy skoro 17. Nejsou namyšlení, umí se zabavit a pobavit.
Nakonec mě z mího tranzu probere až Geo, kterej mi mává před ksichtem rukou. ''Coje?'' otráveně se na něho podívám. ''No, ty čumíš před sebe a přitom se usmíváš jak měsíček na hnoji a já na tebe mluvím a nic mi neodpovídáš, tak mě zajímá nad čem přemýšlíš'' vysvětlí mi to. ''Wow Georgu to bysmě měli zaznamenat. Takovou větu jsi nědal nikdy dohromady'' zatleská mu Tom, nacož se rozesměju. Chudák :D On ho jenom obdaří hnusným pohledem a okomentuje to tím, že je to furt lepší jak když se dívá na jeho ksicht. Tom si to ovšem nenechal líbit, takže začala přestřelka a já se smála. ''Paka'' vydám ze sebe se smíchem. ''To je normální'' mávne rukou Bill. Jen se usměji. Je roztomilý. Bože, není! :D Opravdu mě hrabe, fakt že jo. ''Nejste tak hrozní jak jsem si myslela'' podívám se na Billa s úsměvem na tváři. On se usměje taky. ''Fakt?'' zeptá se. Jenom kývnu hlavou na souhlas. ''Vždycky jsem si myslela, že jste namyšlení povrchní tupci, kterým jde o prachy a o slávu, ale teď co jsem tu s Vama po těch pár minut musím říct, že jste milý a že nejste vůbec namyšlní, že si na nic nehrajete. Jste zkrátka přirození'' sdělím mu svoje pocity. ''To jsem rád, že jsi na nás změnila názor. Jsem se bál jak budeš ráno reagovat, až ti ten dredatej blbec vykecá že si mi dala pusu'' usměje se letmo. Já se pousměji a trošku zrudnu. ''No...ehm...promiň, nechtěla jsem tě...no...políbit'' vykoktám ze sebe. ''V pohodě'' usměje se a já taky...

*O několik minut později**
Šla jsem se převlíct a umýt. Chlapci byli ochotní, že mi všecko nabídli. Opravdu jsou milý. Nechápu, proč jsem na ně měla takovej,...takovej.. názor no. Jsou hodní, milý, pozorní, zábavní. Co více chtít? :)) Rozhodně se mě asi nezbaví :D Když si člověka oblíbím, ráda s ním budu trávit čas. Dokonce i Geo je nadšený, že jsem změnila názor. Myslím, že kdybych se tolik neožrala, nikdy bych s nima takto nevycházela. Jo, každý má nějakou slupku pod kterou je uplně jiný. I kluci mi řekli, že jsem milá a hodná a hlavně pozorná! :D Potěšili mě a já je. Jsme si kvit....
 


Poll

Líbí se ti moje povídky?

~ Ano :)* 100% (45)

Comments

1 Crazy.DE.Bill | Web | 5. march 2011 at 11:25 | React

čekám na další díly ;)

2 Butts | 5. march 2011 at 11:29 | React

[1]:Okey ;) Za chvíli se objeví...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.