F*cky díky! - 3. část

6. february 2011 at 17:00 | Butts |  ~ F*cky díky! - I.série
~ Povídka: Fucky díky!
Autor: by Butts
Hl. Postavy: Emily, Bill (Tom)
Díl: 3.

''Na co se díváš?'' podívá se mím směrem Georg, ale i Bill. Jaksi totiž už dobrých pár minut, sleduju dveře a přemýšlím. No neuvědomil jsem si to. ''Na nic'' zakroutím hlavou a otočím hlavu od dveří pryč. ''Na něco určitě. Už tam dobrých 10minut čumíš'' ušklíbne se Bill. ''Čekáš na nějaký sexbomby?'' popichuje pro změnu Georg. ''Ale hovno'' zamručím. ''Když jsem venčil Scottynu, tak jsem potkal nějakou holku, mohla mít tak 15, víc určitě ne a před chvílou jsem vstoupila'' řeknu jim pravdu. ''No tak je slavná'' pokrčí rameny Bill. ''Není. To bych poznal'' odpovím. ''Tak bohatá'' zkouší to podruhý. ''Nevypadala na nějakou bohatou holku. Navíc, sem z bohatých můžou mám dojem...jen lidi co vydělávají miliony a výš, ne?'' zamyslím se. ''Hm, mám dojem'' přikývne Bill. ''No'' sprásknu ruce. ''Tak co tu chce?'' zamračím se. Oni se rozesmějou na můj účet a okomentují to tím, že to moc řeším. Že až nějak podezdřele. Jenom jsem protočil oči a raději jsem se zapojil do konverzace s těma dvouma blbcama.

*Emily - Já**
Nakonec jsem se rozhodla, že půdju do 'Street high' což je přestižní bar. Nebo spíše klub. Přece jen, moji rodiče miliardáři, tak proč bych tam nemohla :D A navíc, znají mě tam, byla jsem tam párkrát s rodiči, sice tam nemůžu pít alkohol, ale co už. Vejdu dovnitř a zamířím si to k baru, kde se usadím. Po chvilce tam přijde velmi milý obluhující. Takový mladý, může mít tak 20-23. Je hezkej, milej a dokonce i vtipnej! To víte, mladí lidi ví všecko :D Nakonec jsem si objednala koktejl se kterým jsem se odebrala do salónku. Vím, že tam nikdy nebylo nijak moc lidí a navíc, je z tama výhled na parket a ke vstupním dveřím. Rozejdu se tedy nahoru po schodech do salónku. Když tam vejdu, slyším od tama smích. Procházím kolem volných stolů a nikdo nikde. Klasicky jdu k posledním stolům, protože je to tam nejlepší. Když tam ovšem dojdu, doslova se seknu. Sedí tam ten dredáč, kterého jsem potkala dneska s Fuckynou, Georg, můj blbej bratranec a ještě jeden člen. Takovej černovlasej klučina. V úplným šoku, mi přímo před jejich stolem vypadne sklenička s koktejlem z ruky, takže se po zemi celá roztříští. Celá jejich pozornost se upne na mě což není dobrý. ''A doprdele'' pronesu, a má to upřímně OBOUSTRANÝ význam. Jak na ty blbce, tak na skleničku.
''To je ona!'' vyhrkne dredatej. Já se jen ušklíbnu a než stačím něco říct, dojde tam nějakej uklizeč či co, a uklidí to tam. Já se mu omluvím a zaplatím mu tu skleničku a požádám ho, ještě o jeden stejný kokteil a slíbím, že už tentokrát to nerozbiji. On mi s úsměvem kejvne a odejde. No, kdo ví, co si doopravdy o mně myslel..... ''Emily?'' zeptá se udiveně Georg. No jo, neviděli jsme se emm....3roky? Jo, tři mám dojem. Mě to nevadilo, ale že :) ''Ehm, Georg?'' zeptám se s křečovitým úsměvem na tváři. On si stoupne a obejme mě. Fůůůůůj :D ''Vy se znáte?'' diví se dredáč. ''Ehm, jo tohle je moje sestřenice Emily. Em, tohle je Tom a Bill'' řekne všecko potřebné k seznámení Geo. ''Jako kdyby mě to zajímalo'' podotknu polohlasem tak, aby to nikdo neslyšel. ''Furt nás nemáš ráda co?'' ušklíbne se Geo, který mou poznámku slyšel. Já se ušklíbnu též. ''Hádáš správně'' odpovím. ''Tak to si sedneš k nám'' donutí mě tam si sednou. Nebo spíš, natlačí mě násilím na tu sedačku vedle Billa. Nebo spíše deBilla? :D Které oslovení má asi tak radši?
 Raději přestanu přemýšlet, protože mi donesli kokteil a nerada bych kvůli přemýšlení rozbila i tuto skleničku. ''A ty seš slavná?'' diví se ti dva, až na Gea. On ví, jak to všecko je. Teda asi. ''Ne, nejsem slavná'' odpovím s nezájmem. ''Říkal jsem to'' plácne si rukou do ruky dred. Jen se ušklíbnu. ''Takže tvoji rodiče vydělávaj milióny, když sem máš přístup, že?'' nadzvedne obočí deBill. ''Ne'' zakroutím hlavou a ušklíbnu se. Miliony nevydělávají. Ty vydělávali před 3roky. Teď vydělávaj miliardy :D :D
''Ne?'' udiví se Georg. ''Já myslel že vydělávaj miliony. Před 3roky, ještě vydělávali tolik'' snaží se navázat koncerzaci. ''Hm víš bratránku, vydělávaj teď MILIARDY, ne miliony'' usměju se strašně přehnaně mile. ''Cože?'' udiví se Geo zároveň s Dredem a DeBillem. Jen pokrčím rameny a napiju se. ''Proto jsem věčně v mega vile sama, která je stejně k ničemu, protože jedinej kdo tam bydlí su já a Fuckyna....Když nepočítám občasné služky'' řeknu.
''Fuckyna?'' diví se deBill. ''Tvůj pes, ne?'' podívá se na mě pro změnu Dred. ''Jo, Fuckyna je můj pes, ale ženského pohlaví'' kejvnu. ''Tu jsem neviděl'' ozve se zamyšleně Geo. ''Nemohls ani'' odpovím mu a jenom znuděně vydechnu a dám se do pití svého kokteilu....

 


Poll

Líbí se ti moje povídky?

~ Ano :)* 100% (45)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.