F*cky díky! - 2. část

5. february 2011 at 17:00 | Butts |  ~ F*cky díky! - I.série
~ Povídka: Fucky díky!
Autor: by Butts
Hl. Postavy: Emily, Bill (Tom)
Díl: 2.


''Ehm, to je můj pes'' ozvu se, protože si mě vůbec nevšiml. Blb. On zvedne hlavu od mého psa a přitom se na mě dívá ksichtem, na kterým má naražený XXXL mouchy. ''Taky mě těší'' ozve se on. Jenom se zamračím, div nevydám vrčení. ''Hm, to mě ne'' odseknu. Vezmu vodítko, zapnu ho Fuckyně na obojek a chci odejít. Ale jako vždy je nějaké to ''Ale''. ''Počkej'' ozve se dred. Nechápavě se na něj podívám. ''Co chceš?'' zeptám se ho nechápavě. On si složí brýle a natáhne ke mně ruku a nahodí hollywoodský úsměv. Myslí si, jak je kdovíjak sexy, ale řeknu Vám, horší zjev jsem ještě neviděla. ''Tom'' představí se mi. Já se ušklíbnu a ruku mu nepodám. ''A co s tím? Se mám posrat?'' nadzvednu ironicky obočí. On teda se zamračenou tváří stáhne ruku dolů. ''Jenom jsem se chtěl mile představit-slečno'' řekne mi pěkně hnusně. ''Dík za představení, ale mě nezajímá kdo seš. Zdar'' odbiju ho a v klidu odejdu pryč. Tentokrát mě DÍKYBOHU nechá odejít.
*
Dojdu dom a pustím Fuckynu na dvůr. Sama hodím placák na sedačku, na které se rozplácnu jak široká tak dlouhá. Zabořím hlavu do polštáře a rukou šmátrám po ovladači. Když ho nahmatám, zmáčku tlačítko a tímpádem zapnu televizi. Jakmile ale uslyším ten nechutný, odporný hlas rychle se vymrštím do sedu a podívám se vyvalenýma bulvama na TV. Ano, jde tam klip Tokio Hotel. Rychle přepnu na jinej kanál, na kterým díkybohu už žádní takový tupci nejsou. Boužel, není to zrovna skvělý program, protože tam jde nějaký pořad o tom, jak žijí lidi v Africe. Vážně ''zábavné''. Znuděně se tedy opřu na sedačce a přepínám programy. Boužel nikde nedávají nic normální. Tak vypnu tedy televizi a odejdu do svého pokoje, kde se budu nejspíše nudit. Když vylezu ty schody a najdu správné dveře do mého pokoje, napadne mě hned, co budu dělat. Rychle se rozejdu ke skříni, kterou rychlostí blesku otevřu. Chvíli se v ní hrabu a nakonec vytáhnu krásné modré obeplé a roztrhané džíny, které jsou s nízkým pasem a s krásným bílým páskem. Navleču je na sebe naopak vyvelču tričko, které jsem měla na sobě. Takže pochoduji po pokoji v riflích a podprsence. Po chvilce hledání, najdu přece jen to, co jsem hledala. Vytáhnu ze skříně bílé tričko, které má odhalené ramena a na sobě má zlatý nápisy, jako např. We love, We hate, For ever we loved a takové jiné kecy...A ještě k tomu tam je krásná zlatá růže. Opravdu hezké tričko to je. Obleču si ho a zčekuju se v zrcadle ve kterém se na sebe mírně usměji. Pak si ještě natočím vlasy pomocí kulmy, takže mám krásné velké vlny. Ještě se elegantněji namaluji, což znamené tenké, výrazné černé linky, modré stíny se třpytkami a nová vrstva pudru. Nic víc, nic míň. Z rohu pokoje si vezmu z věšáku ještě mou krásnou velkou kabelku s velkými ouškami, která má vršek normálně z kůže a látky, jinak jsou ucha z řetězů. Je krásná, velká a prostorná. Rychle zčekuju, či tam mám všecko, což znamená líčidla, peníze, mobil, klíče a další potřebné věci... Zběhnu tedy schody dolů a mířím si to do předsíně, kde si obuju kecky s černými tkaničkami. Aby bylo jasno, rozhodla jsem se jít PAŘIT :D Aspoň bude zábava.

*Tom**
Právě jsme v klubu 'Street high', který je jeden z nejprestižnějších a nejlepších tady v Hamburku. ''A nezdrhla ti Scottyna?'' ušklíbne se Georg. Já mu škleb oplatím a s radostí odpovím že Ne. Abych byl přesnější, byl jsem jednou se Scotty venku a zdrhla mi a jaksi jsem ji nenašel. Naštěstí ji našel Georg, který šel ''náhodně'' okolí ní.. Při vzpomínce na to, jak jsem dnes venčil Scotty se mi vybaví ta malá holka. Myslím, že mohla mít tak 14-15. Možná i míň, podle toho jak byla vysoká. Oproti mně byla teda maličká, tipuju že měla takových 150-155cm. Víc určitě ne. Zadívám se ke vchodovým dveřím, kterými můžou projít jen slavní nebo bohatí lidé. I tak je tu plno lidí na to, že je to prestižní klub. Když v tom tam najednou vejde ta holka, kterou jsem potkal se Scotty! E? Co ona tu? Vždyť, slavná URČITĚ není! To bych poznal... A bohatě taky nevypadala. Tak jak se sem kruci dostala?!?

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.