F*cky díky! - 1. část

4. february 2011 at 19:22 | Butts |  ~ F*cky díky! - I.série
~ Povídka: Fucky díky!
Autor: by Butts
Hl. Postavy: Emily, Bill (Tom)
Díl: 1.
Pozn.: Obrázek nemusí souviset se vzhledem Emily nebo Billa. Není 100% jisté v jaké době tam je Bill, tudíš není jisté jak vypadá. Ovšem, může se to shodovat. A také neříkám, že Emily vypadá tak, jak na obrázku ;)
P.S. omlouvám se za celkem vulgární výrazy ;) A to ve všech dílech. A také za chyby...


''Kur*a Fuckyno, kde seš!'' zakřičím přes celej park, který je určen psům. Rozhlížím se kolem sebe, ale nikde ji nevidím. No to mi snad dělá naschvál! Nasraně, vytočeně ale zároveň se strachem pobíhám po celým parku a hledám toho pitomýho psa. Boužel nikde toho mého huskyho nevidím. Dobře, není to husky ale Aljašský malamut, ale mě se to zdá strašně dlouhý a stejně, většina lidí si ho s huskym plete :/
Jinak asi bych mohla něco povědět, co? Takže před dvěma rokami, v mích 14letech jsme se i s mím půl ročním štěňátkem milého, krásného plemena přestěhovali do Hamburku, což je na severu Německa. Žijeme v okrajní části, ale do středu Hamburku to daleko nemáme. Jsou to dva roky, co tu žiji, čili teď mi je 16, tedy popravdě brzy už 17 a navštěvuji 1.ročník střední desingérské školy. Popravdě teď máme prázdniny, po kterých jdu do druhého ročníku. Jo, ještě tři roky mě čekaj.... Jinak do Hamburku jsem se stěhovala se svými rodiči- mamkou stálou workoholičkou, která miluje cestování, takže stále je v jiné zemi, že člověk neví ani v jaké. A taťka, úspěšný podnikatel s mnoha služebními cestami. Ha, chápete dobře. Jsme bohatí, ale raději nezmiňuji jak. Máme barák o velikosti 3000m2. Jo, myslím to vážně.
Moje mamka je slavná návrhářka po celým světě, otec úspěšný podnikatel. Věčně jsou v čudu a na jejich JEDINOU dceru si pomale nevzpomenou. Ale co, zvykla jsem si. Sice se rodičovská láska NEDÁ nahradit penězi, ale co nadělám. No a vlastně Fuckynu jsem si přála na mé 14narozky a taky jsem ji dostala, i když s přemlouváním :D Jinak mohla bych říci přesnější informace o mně co? No, jmenuji se Em. Dobře, moje celé jméno je Emily Listing. Ne, NEMÁM nic společné s rodinou Listignů. Nemám a nechci!...Dobře, prokoukly jste mě. Georg Listing je můj bratranec. Ksss :/ Žijí v Magdeburku, což není od Hamburku daleko. Ale mám dojem, že teď Geo je hlavně v Hamburku (díkybohu jsem ho tu nepotkala) protože tu nahrávají ty jejich ''slavné'' CD. Stejně nechápu jak můžou mít tolik fanynek. Samý dyliny je poslouchaj, fakt že jo. Nemám je ráda. Všecky! Jinak mám dlouhé hnědé vlasy, které jsou od přírody vlnité ale já si je žehlím, takže nemají šanci :D No a mám modro-šedé oči. Je to trošku divné, že hnědovlasá holka má modro-šedé oči, ale i takový lidé se rodí. Jinak přiznám se. Jsem maličkatá :D No, NEměřím ani 170cm. Míň měřím... Jo, jsem dokonce měnší jak GEORG! Štve mě to :D Měřím jenom 156cm. Já vím, jsem strašně malá, ale já za to NEMŮŽU! :D Jinak jsem štíhlá a to celkem hodně. Vážím 42kg. Já vím, na mou výšku je to celkem hodně aji. Ale TŘICET odmítám vážit. Je to zaprvné hnusný číslo a zadruhé anorektička bejt nechci. Stačí mě, že co sežeru tak nepřiberu. To mi stačí.
Ale zpět k příběhu :P
''Fuc-...'' seknu se ani ne v půlce jména mého psa. Uvidím totiž toho DEBILA jak mi hladí mého psa a přitom se vesele směje. Rozjebu mu držku! Ještě chudák můj pes chytí od toho zablešenca nějaký vši! Taky, kdo ví mu v těch dredech leze :// Vrrrr. Abych byla přesnější, ON mě nezná, já jeho ano. Výhodné co? Rázným krokrem se rozejdu ke svému psovi, který se momentálně lísá u Dreda.

 


Comments

1 Crazy.DE.Bill | Web | 4. february 2011 at 19:36 | React

Ahojky, moc ráda ji zveřejním, 1. díl vypadá zajímavě :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.