|7.2.| ~ °Důležité INFORMACE!°

7. february 2011 at 15:04 | Butts |  Slečna píše...
-avatar

Ách, takže včera večer jsem jen tak ze srandy a z nudy rozepsala povídku, která má dokonce už TŘI kapitoly! Pojmenovala jsem ji 'Ich liebe dich' a začala psát... Celou noc jsem nemohla kvůli ní spát, protože mě napadal děj až jsem došla dokonce ke konci.
Klasicky je tam Emily (to víte, hlavní hrdinku nezapřete :))..) a OPĚT do páru je Bill. Asi příští týden, nebo tento týden ve víkend můžete čekat její premiéru :D Věřte, že to bude absolutně JINÝ soudek, než ostatní příběhy. Jinak, jak si můžete všimnout v rubrice 'Povídky' proběhly ZAJÍMAVÉ změny...Příběh 'F*cky díky!' bude mít dokonce tři série! Nikdy jsem nepsala povídku na série, proto je tohle pro mě celkem novinka. Rozhodně vím, že jedna série bude končit špatně ale slibuji, že celkově to bude HAPPYEND :) Určitě v mích povídkách narazíte i na jednosériové, s happyendy či se špatnými konci. Všecky typy mám i rozepsané, stačí dokončit.
Jinak ve všech příbězích už vím párování a opravdu mě překvapilo, když jsem zjistila že ve dvou z nich je párování Emily/Bill a to já MÁM radši Toma jak Billa. No, ale budiž. Bill se mi hodí víc :)) A přece jen dvojče jako dvojče :D Ještě můžu prozradit, že dokonce kde mám párování Emily/Bill tak je tam vždycky z Emilyné strany GEORG jako nějaký rodiný příslušník :D Opravdu NETUŠÍM jak jsem to zvládla udělat takto :D Přakvapuju sama sebe. Opravdu. Jinak ještě můžu řícti, že mám i příběh, kde hlavní postava je Toma a rodiný příslušník Andy neboli Andreas. Určitě budou i jiné kombinace, ovšem později. NEMÁM v plánu rozepisovat nové příběhy, neboť si myslím, že tři bohatě stačí a navíc, když jedna má být třísériová! Nechci toho prozrazovat moc, ale myslím si, že z mé strany jsem toho řekla více než jsem měla. Rozhodně čekejte tento týden už i jiné povídky jak 'F*cky díky!'. Doufám, že se Vám budou líbit a že se dočkám i komentářů :)

Jinak přiznám se, že teď si s úsměvem na rtech čtu moje staré klasicky nedokončené povídky a kroutím nad tím hlavou. Něčemu se s radostí od srdce zasměju, protože jsou tam občas opravdu hlody století :D Raději NO COMENT. Jak jsem ale říkala, můžete se těšit už i na jiné příběhy jak na ten, který tu doposud byl. Ovšem, ten čekejte asi ze všech nejvíc ;) Mějte se, užijte si slunečné dny a ALOHA!
 


Poll

Líbí se ti moje povídky?

~ Ano :)* 100% (45)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.