|5.2.| ~ °Já je miluji ♥ aneb. Miluju vše°

5. february 2011 at 21:49 | Butts |  Slečna píše...
-bill

Ahoj, ahoj, ahoj! :D
Nedalo mi to a musela jsem napsat. Chtěla jsem původně přidat povídku, další díl ale nakonec jsem si to rozmyslela. Až zítra :) Rozhodně přiznám se, povídku 'díky F*cky!' MILUJU Nikdy jsem nedokázala dopsat povídku do konce, nebo jí najít děj, který by vydržel. Děj, který by mě napadal. A teď? Po Xměsících co povídky píši, jsem se konečně tak nějak shledala :)
Baví mě ty povídky psát a dneska jsem napsala dokonce ČTYŘI díly! :D A to já ty díly píšu pěkně dlouhé...Abych řekla, tu povídku přímo miluju. Nevím čím to je. Abych řekla, vždycky jsem měla radši Toma jak Billa, ale tady jsem v této povídce obsadila hlavního hrdiny Billa. Nevím, proč jsem to udělala, ale vrátit to zpět nejde. A vím, že jsem udělala dobře, protože se mi tam dokonale hodí ♥ On je prostě DOKONALÝ. A nejen pro mou povídku.... Takže přiznávám, začínám mít Billa opravdu ráda :) Ale nic se nemění na tom, že mého milovaného Toma a Gea zahodím kvůli tomu vysokému černovlasémukrásnému klučinovi :)
Csss, to si nemyslete. Jinak ohledně těch příběhů, zatím tu čekejte JEN tu 'díky F*cky!', protože mám k ní všecko briliantně vymyšleno a k té druhé 'Věc názoru aneb. Doprdele!' tak u té NEVÍM hlavní roli :( Každopádně je tam ZASE Emily :D Nevím jakto, že když jsem začala psát povídky tyto dvě, každou v jiné dimenzi tak jakto, že se mi povedlo dát do obou Emily. Sice v každé mám dojem je jiný popis vzhledu, ale v obou je Emily :) No, co už. Asi to bude HLAVNÍ hrdinka VŠECH mích příběhů, no :)) Tím lépe... Rozhodně u druhé povídky, mám 6kapitol. Zatím. Je tam dokonce i písnička, ale blbě přeložená (to víte, mozek nefunguje tak aspoň slovník....a víte jak jsou ty slovníky ''kvalitné''..).
Ale to je jedno, jen jsem chtěla říci, že až se u té DRUHÉ povídky dostanu tak k 8kapitole, tak asi už budu vědět hlavní postavu z Téháček...Zatím je jen ve hvězdách, stejně jako bylo do nedávna nejisté, jaká bude hlavní postava z TH v příběhu prvním ;) tak doufám, že se Vám moje příběhy líbí a že si je užijete. Snažím se je psát s co největší láskou ♥ Víceméně ten první, protože pro mně znamenená MNOHO. Ale dost mích keců, mějte se pěkně a zítra čekejte 3. a 4. díl povídky 'díky F*cky!' :) Aloha!

XoXo Butts (PS-omlouva za chyby)
 


Poll

Líbí se ti moje povídky?

~ Ano :)* 100% (45)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.